دانشگاه لندن سیتی

london city 

 

دانشگاه لندن سیتی City University London یکی‌ از معروفترین و محبوب‌ترین دانشگاههای بریتانیا برای دانشجویان به حساب میاید.

 

دانشجویان این دانشگاه از ۱۶۰ کشور مختلف در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند، دانشگاه لندن سیتی City University London دارای طیف وسیعی از رشته‌ها و دوره‌های مختلفی‌ همچون مهندسی‌، ریاضیات، انفورماتیک، هنر، علوم، تجربی‌، وکالت و بیزینس می‌‌باشد.

london city 
بیشتر از ۲۵% از کارکنان دانشگاه لندن سیتی City University London خارجی‌ هستند و که از ۵۰ کشور دنیا در این دانشگاه مشغول کار و تدریس هستند منجله آمریکا، استرالیا، هند، یونان، آلمان، چین، اسپانیا و …دانشگاه سیتی، مکان خاصی است. صدها سال است که این دانشگاه به کمک مهارت، آموزش، پژوهش و سرمایه گذاری، سعی دارد زندگی دانشجویان خود، جامعه و دنیا را متحول کند. دانشگاه سیتی، دانشگاهی پیشرو و بین المللی، و تنها دانشگاه لندن است که هم به تعالی علمی و هم تمرکز بر حرفه و تجارت متعهد است.  

دانشگاه لندن سیتی City University London در مرکز یکی‌ از بزرگترین و بهترین شاهراه دنیا قرار گرفته است، کفیت تحصیلی‌ و سطح آگهی دانشجویان بعد از فارغ التصیل شدن از این دانشگاه، این دانشگاه را به مکانی مناسب برای تحصیل تبدیل کرده است. همکاری نزدیک این دانشگاه با جامعه کاری سبب شده است تا دانشجویان بعد از اتمام دورهٔ خود به مشغول به کار شوند.


دانشگاه لندن سیتی City University London همواره در میان ۱۰ دانشگاه برتر جهان در زمینه استخدام دنشجویانش بعد از اتمام تحصیل قرار گرفته و هم چنین جزو دانشگاههای خوب جهان به شمار می‌‌آید.

 london city

facebook linkedin

شركت اعزام دانشجو | موسسه اعزام دانشجو | تحصيل در خارج | تحصيل در انگلستان

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت