دانشگاه ماساچوستس

دانشگاه ماساچوستس

دانشگاه ماساچوستس، شعبه لوئل، یک دانشگاه عمومی تحقیقاتی واقع در ایالت ماساچوستس، شهر لوئل امریکا است.  این دانشگاه دارای یک کمپ بزرگ آموزشی و پنج دانشکده مجزا است که تعداد ۱۸۰۰۰ دانشجو در مقاطع لیسانس تا دکتری در این دانشگاه مشغول به تحصیل میباشند. دانشگاه ماساچوستس لوئل در میان ۲۰۰ دانشگاه برتر تحقیقاتی امریکا قرار دارد و رنک کلی این دانشگاه در میان تمامی دانشگاههای امریکا ۸۸ است.

دانشگاه ماساچوستس

این دانشگاه بودجه ای معادل ۹۲ میلیون دلار را در زمینه تحقیقات آموزشی اختصاص داده است. تعداد ۱۷۰ رشته تحصیلی و زیر شاخه آموزشی در پنج دانشکده مدیریت و بازرگانی، فنی مهندسی، هنر و دیجیتال، پیراپزشکی و پرستاری، و علوم زیست و بایومدیکال این دانشگاه ارائه میگردد. این دانشگاه با ۱۲۰ مرکز آموزشی تحقیقاتی بین المللی همکاری مستقیم دارد.

در دانشگاه ماساچوستس لوئل امکان گذرندان دوره های آموزشی تمام وقت وجود دارد که تعداد ۳ تا ۱۲ واحد آموزشی تحصیلی دانشجویان را شامل میشود. 

دانشگاه ماساچوستس

هزینه تحصیل در دانشگاه ماساچوستس لوئل: بسته به نوع رشته و مقطع تحصیلی، هزینه تحصیل به طور میانگین از ۲۷۰۰۰ تا ۳۳۰۰۰ دلار امریکا در سال میباشد.

بورسیه تحصیلی: دانشجویان ممتاز بین المللی میتوانند برای بورسیه های متنوع این دانشگاه، به ارزش ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دلار در سال اقدام نمایند. فرجه اقدام جهت بورسیه تحصیلی این دانشگاه، ماه نوامبر هر سال میباشد.  

www.uml.edu