مرکز آموزش تکنولوژی ایلینوی

مرکز آموزش تکنولوژی ایلینوی

مرکز آموزش تکنولوژی ایلینوی، واقع در شهر شیکاگو امریکا میباشد. این مرکز برجسته آموزشی، دارای رتبه یکم از نظر درآمد زایی پس از فارغ التحصیلی در شهر شیکاگو امریکا میباشد.

این دانشگاه دارای رتبه ۴۲ از لحاظ ارزیابی ارزش تحصیل در یک دانشگاه را در میان ۵۳۰۰ دانشگاه و کالج امریکا به خود اختصاص داده است. همچنین بالای ۹۰ درصد از فارغ التحصیلان این مرکز آموزشی اشتغال به کار پس از فارغ التحصیلی دارند.

مرکز آموزش تکنولوژی ایلینوی

بر طبق مجله Forbes، کمپ آموزشی ایلینوی تک، یکی از زیباترین کمپهای آموزشی امریکا شناخته شده است و کمتز از یک مایل تا دریاچه زیبای میشیگان فاصله دارد.  قدمت این مرکز آموزشی به سال ۱۸۹۰ میلادی باز میگردد و این مرکز تنها دانشگاه با فوکوس بر تکنولوژی در شهر شیکاگو میباشد.

دانشگاه ایلینوی تک، دارای ۷ دانشکده با امکانات کامل و برجسته آموزشی تحقیقاتی است که در رشته های مهندسی، علوم، معماری، حقوق، بازرگانی، طراحی علوم انسانی و تکنولوژی کاربردی در مقاطع پیش دانشگاهی تا دکتری دانشجو میپذیرد.

 این مرکز برجسته آموزشی دارای رتبه ۲۵ در میان تمامی مراکز آموزشی امریکا از نظر علوم فنی، زیست و مهندسی است. 

یکی از برتریهای آموزشی این دانشگاه، ارائه دوره های آموزشی پیش دانشگاهی در کمپ و فضای دانشگاهی است.  امکان اتمام دوره لیسانس و فوق لیسانس تواما در ۵ سال آموزشی در این دانشگاه وجود دارد. 

مرکز آموزش تکنولوژی ایلینوی

هزینه تحصیل در دانشگاه ایلینوی تک: هزینه تحصیل در یک سال آموزشی در این دانشگاه، بسته به رشته تحصیلی و مقطع آموزشی، متفاوت و سالیانه از ۲۱۵۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دلار امریکا میباشد. 

بورسیه تحصیلی: این مرکز آموزشی دارای بورسیه تحصیلی برای مقاطع تحصیلی لیسانس تا دکتری اعطایی به دانشجویان ممتاز بین المللی به ارزش میانگین ۵۰۰۰ دلار امریکا در سال است.  

www.iit.edu