مرکز فلوریدا تک

مرکز فلوریدا تک

مرکز فلوریدا تک، دانشگاه علوم و مهندسی ایالت فلوریدا، در شهر زیبا و ساحلی ملبورن ایالت فلوریدا واقع شده است. این دانشگاه در اصل مرکزی آموزشی تحقیقاتی است که شامل تعداد کثیری از افراد تحقیقاتی بین المللی میگردد.

این دانشگاه در سال ۱۹۵۸ در ابتدا به صورت یک کالج فعالیت آموزشی خود را آغاز نمود.

این مرکز آموزشی دارنده درجات بالایی در زمینه آموزش و تحقیقات، دارای رتبه ممتاز دانشگاههای امریکا، دارای قابلیت ۹۲ درصد اشتغال پس از فارغ التحصیلی وفارغ التحصیلان آن به طور میانگین در آمد بالای ۵۰۰۰۰ دلار در سال میباشند. 

مرکز فلوریدا تک

دانشگاه فلوردیدا تک، شامل ۵۶۰۰۰ دانشجو از ۱۲۰ کشور جهان میباشد. این دانشگاه دارای دانشکده های علوم پروازی و هوایی، بازرگانی و مدیریت، مهندسی و علوم، و همچنین روانشناسی و علوم لیبرال میباشد.  کمپ دانشگاه فلوریدا تک در فضایی ۱۳۰ هکتاری احاطه گردیده که تمامی دانشکده ها، لابراتوارها، امکانات تفریحی، رفاهی و آموزشی را شامل میگردد.

تعدادی از رشته های آموزشی این دانشگاه دارای شهرت خاصی از لحاظ کیفیت آموزشی هستند، که شامل رشته های ذیل و زیر شاخه های آموزشی آن، در علوم هوا فضا، فیزیک و علوم فضایی، علوم بیلوژی پزشکی و علوم شیمی، علوم و مهندسی کامپیوتر، ریاضیات، مهندسی سازه و مهندسی مکانیک، و علوم دریایی و مهندسی اقیانوس ها میگردند.

 

هزینه تحصیل در دانشگاه فلوریدا تک: هزینه تحصیل در رشته ها و مقاطع آموزشی این دانشگاه متفاوت و به طور میانگین از ۱۹۷۰۰ تا ۲۶۰۰۰ دلار در سال میباشد.

بورسیه تحصیلی: دانشگاه فلوریدا تک دارای بورسیه های متعددی برای دانشجویان ممتاز بین المللی میباشد که تا حد اکثر ۵۰ درصد از هزینه تحصیلات سالیانه دانشجویان برتر را شامل میشود. 

www.fit.edu