کالج کری

کالج کری، در ایالت ماساچوست امریکا و در شهر میلتون واقع شده است. قدمت این کالج به سال ۱۸۷۹ میلادی برمیگردد. کالج Curry در میان مراکز آموزشی مشابه، طی سازمان ارزیابی فعالیت های دانشجویی، رتبه بالاتری را به خود اختصاص داده است و در سال ۲۰۱۸، رتبه نهم را از لحاظ کیفیت آموزشی کالجهای مقطع آموزش عالی به خود اختصاص داده است.

از برتری های این مرکز آموزشی، نزدیکی آن به شهر دانشجویی بوستون، وجود بورسیه های متعدد تحصیلی، امکان اشتغال در دوره های کار آموزی و وجود دو کمپ آموزشی زیبا و دارای امکانات رفاهی و تحصیلی متعدد است.

کالج کری، ۲۲ رشته متفاوت را در مقطع لیسانس ارائه میدهد که در کنار آن حدود ۶۰ زیر شاخه آموزشی را شامل میشود. تعدادی از رشته های تحصیلی مقطع لیسانس، رشته کامپیوتر و بازرگانی، آموزش، هنرهای سمعی بصری، روانشناسی، علوم و ریاضیات، سلامت عمومی، پرستاری و جرم شناسی میباشد.

امکان اتمام تحصیل مقطع لیسانس و فوق لیسانس به طور پیوسته و در پنج سال آموزشی در این کالج مهیا گردیده است. این کالج در مقطع فوق لیسانس، رشته های حسابداری، پرستاری، جرم شناسی و آموزش را در کنار رشته MBA ارائه میدهد.

هزینه تحصیل: هزینه دوره های تحصیلی در این کالج، بسته به نوع و مقطع تحصیلی، متفاوت و سالیانه از ۱۴۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار امریکا میباشد. 

www.curry.edu