دانشگاه Sheffield

sheffield

دانشگاه شفیلد با داشتن ۱۲۵۰۰۰ دانشجو از کشور های مختلف دنیا و قدمتی از سال ۱۸۲۸ میلادی و تحقیقات علمی بسیاری از جمله شرکتهایی مانند بویینگ و رولز رویز دارای شهرت و سطح آموزش عالی میباشد. برای جزییات تحصیل در مقاطع تحصیلی این دانشگاه و شرایط بورسیه با ما تماس بگیرید.

 


رابطه ما با ایران: دانشگاه شفیلد رابطه ای طولانی و مستحکم با محیط دانشگاهی ایران دارد. بر اساس آمارهای ارایه شده ، دانشگاه شفیلد یکی از ۳ انتخاب اول دانشجوان ایرانی برای ادامه تحصیل در بریتانیا میباشد.

در سال ۱۹۶۶ اولین دانشجوی ایرانی از دانشگاه شفیلد فارغ التحصیل شده است. این دانشگاه، به عنوان دانشگاه معاصر آموزش عالی سال شناخته شده است. این جایزه معتبر به این دلیل به دانشگاه شفیلد اهدا شد که دانشگاهی در سطح جهانی است و در شهری منحصر به فرد واقع شده است.

 

 این دانشگاه، جامعه ای با ثبات نسبت به ریشه های مدنی خود است و رویکرد درست آن، بیانگر آنچه که در محدوده خود یا در سراسر جهان انجام میدهد، است.

ما در سال 2011، به عنوان دانشگاه سال بریتانیا انتخاب شدیم و جایزه تامیز آموزش عالی را از آن خود کردیم. 5 برنده جایزه نوبل در نظر گرفته شده است و بسیاری از فارغ التحصیلان آن، به دنبال حفظ سمت و به عهده گرفتن مسئولیتهای مهم در سراسر جهان بوده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اخذ پذیرش از لینک های زیر استفاده کنید.

موسسه  IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه شفیلد در ایران میباشد؛ برای صحت نمایندگی در ایران لطفا وب سایت این دانشگاه را در این لینک مشاهده نمایید.

 
Faculty of Arts and HumanitiesFaculty of EngineeringFaculty of Medicine, Dentistry and HealthFaculty of ScienceFaculty of Social SciencesInternational Faculty - City College, Thessaloniki
Archaeology Aerospace Engineering Cardiovascular Science Animal and Plant Sciences Architecture Business Administration and Economics
Biblical Studies Automatic Control and Systems Engineering School of Clinical Dentistry School of Mathematics and Statistics East Asian Studies Computer Science
School of English Bioengineering Human Communication Sciences Biomedical Science Economics Executive Education Center
French Chemical and Biological Engineering Human Metabolism Chemistry Education Humanities and Social Sciences
Germanic Studies Civil & Structural Engineering Infection and Immunity Molecular Biology and Biotechnology Geography Psychology
Hispanic Studies Computer Science The Medical School Physics and Astronomy Information School  
History Electronic and Electrical Engineering Neuroscience Psychology Journalism Studies  
School of Modern Languages Materials Science and Engineering School of Nursing and Midwifery   Landscape  
Music Mechanical Engineering Oncology   Law  
Philosophy   School of Health and Related Research (ScHARR)   Management School  
Russian & Slavonic Studies       Politics  
        Sociological Studies  
        Town and Regional Planning