facebook linkedin

دانشگاه منچستر انگلستان

موسسه IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه منچستر در ایران می باشد.

manchester

دانشگاه منچستر، بزرگترین دانشگاه یکپارچه در انگستان با قدمتی سرافراز در زمینه دستاوردها و همچنین سطحی عالی درزمینه بحث روز دنیای امروز و آینده می باشد.

بر اساس آمار سازمان RAE ( سازمان تشخیص عملکرد ﭘﮊوهشی ) دانشگاه منچستربا مثلث طلایی از دانشگاههای انگلستان در زمینه تحقیق وﭘﮊوهش که شامل دانشگاههای آکسفورد , کمبریج و لندن می باشد در رقابت است و همچنین سازمان RAE تایید کرده که این دانشگاه تا سال 2015 میلادی جزو یکی از بهترین دانشگاههای دنیا خواهد بود.

  دانشگاه منچستر در رده بندی جهانی رتبه 40 را در میان دانشگاههای جهان دارد.

 

 

برنده 23 جایزه نوبل در تحقیقات علمی و دارای کتابخانه ای با 4 میلیون جلد کتاب میباشد. یک مرکز تحقیقاتی دولتی است که در منچستر، بریتانیا واقع است. این دانشگاه از سال 2012، 39,000 دانشجو و 10,400 پرسنل دارد که آن را به بزرگترین دانشگاه تک سایتی در بریتانیا تبدیل کرده است.

بیشتر دانشجویان سعی دارند که به دانشگاه منچستر با داشتن بیش از60,000 تقاضانامه فقط در رشته های کارشناسی، وارد شوند تا دانشگاه های دیگر این کشور. سایت اصلی دانشگاه، بخش اعظم امکانات آن را در بر میگیرد و غالبا به نام کمپس شناخته میشود.

  اگرچه دانشگاه منچستر، یک کمپس دانشگاهی به عنوان مفهومی که معمولا از آن درک میشود نیست.ساختمان دانشگاه در مرکز واقع شده و ساختمانهای سایت اصلی، ساختمانهای غیر دانشگاهی و جاده های اصلی بین آنها، در قسمت اصلی آن جمع شده اند.

 

 
موسسه  IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه منچستر در ایران میباشد؛ برای صحت نمایندگی در ایران لطفا وب سایت این دانشگاه را در این لینک مشاهده نمایید.

جهت آشنایی با رشته های آموزشی در این دانشگاه لطفا این لینک را مطالعه فرمائید.
 

facebook linkedin

شركت اعزام دانشجو | موسسه اعزام دانشجو | تحصيل در خارج | تحصيل در انگلستان

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت