تحصيل در دانشگاههاي انگلستان

 

شرکت IMT با بسیاری از دانشگاههای انگلستان جهت اخذ پذیرش تحصیلی در ارتباط است که تعدادی از این دانشگاهها در ذیل میباشند

تحصيل در دانشگاههاي انگلستان
IMT، بنا به سطح علمي دانشجو ميتواند تقريبا از تمامي دانشگاههاي بريتانيا اقدام به پذيرش تحصيلي و ويزا نمايد. تعدادي از دانشگاههاي مرتبط در ذيل ارائه شده اند


 

aston

دانشگاه استن: تاسيس در سال 1895،‌واقع شده در شهر بيرمنگهام، ‌داراي سابقه اي طولاني در علوم تحقيقاتي و شناخته شده به دليل آموزش برتر در سطح جهاني و ارتباط با صنعت و تجارت. رتبه دوازدهم در ميان 128 دانشگاه بريتانيا! پذيرش نياز به امتحان ايلتس يا تافل دارد. متقاضيان ميبايست داراي معدل خوبي باشند. بورسيه در بعضي از رشته ها ارائه ميگردد.

 

دانشگاه آستون، در طی 25 سال گذشته، در موفقیت اشتغال به کار فارغ التحصیلان پیشگام بوده است. این دانشگاه در حال حاضر در بریتانیا در رده پنجم قرار دارد و به لحاظ اشتغال پذیری فارغ التحصیلانش، اولین دانشگاه در خارج از شهر لندن به شمار میرود. (راهنمای دانشگاهی ساندی تایمز 2012).

 

آستون به طور مداوم در رده 20 - 30 دانشگاه برتر بریتانیا قرار دارد و این موضوع، جایگاه ما را در بین نخبگان، تثبیت میکند. این دانشگاه، رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد متعددی ارائه میدهد و همچنین برای توسعه پایدار حرفه ای و رشته های پایه، با بخش خصوصی و عمومی همکاری میکند.

 

موسسه IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه آستون در ایران میباشد؛ برای صحت نمایندگی در ایران لطفا وب سایت این دانشگاه را در این لینک مشاهده نمایید.جهت آشنایی با رشته های آموزشی در این دانشگاه لطفا این لینک را مطالعه فرمائید.


 

 

greenwich
دانشگاه گرينيچ لندن: قدمت دانشگاه به سال 1890 ميلادي برميگردد. واقع شده در شرق لندن،‌ داراي سه كمپ آموزشي و خوابگاههايي در كمپ دانشگاه. ارائه دهنده بسياري از رشته ها شامل زبان انگليسي،‌فنديشن، پيش فوق ليانس، معماري، مهندسي،‌داروسازي، بيولوژي، بازرگاني،‌و حقوق. تمامي دانشجويان ايراني از هزار پوند بورسيه برخوردار خواهند بود.

 

با دارا بودن سه دانشکده ممتاز و 1200 برنامه نویس در بالاترین سطح پژوهشی, یکی از بهترین داشگاه های جهان بحساب می آید. دومین دانشکده پلی تکنیک بریتانیا که در سال 1890که به بهره برداری رسید.


عنوان بهترین دانشگاه در سال 1992
دانشکده های گرینویچ:


• ساختمان اصلی واقع در کالج الد رویل نویل در گرینیچ است و تنها ده دقیقه با قطار مرکزی لندن فاصله دارد.
• ساختمان بعدی ایوری هیل در پارک لین است
• و آخرین ساختمان مدوی نام دارد
 
53 درصد از دانشجویان را بانوان تشکیل می دهند و 85 در صد از دانشجویان نیز بومی می باشند.


 

دانشگاه سلفورد: داراي تاريخچه اي غني كه به سال 1896 ميلادي برميگردد. داراي رتبه دهم از 128 دانشگاه بريتانيا براي كيفيت آموزشي. 93 درصد از فارق التحصيلان اين داشگاه به كار اشتغال ميابند و يا به تصيل در مقاطع بالاتر ميپردازند. در شهر منچستر داراي موقعيتي است كه به عنوان دانشگاه بزرگ شهر منچستر نام گرفته است. داراي رشته هاي گوناگون و مقاطع متفاوتي ميباشد.

 

دانشگاه سلفورد: داراي تاريخچه اي غني كه به سال 1896 ميلادي برميگردد. داراي رتبه دهم از 128 دانشگاه بريتانيا براي كيفيت آموزشي. 93 درصد از فارق التحصيلان اين داشگاه به كار اشتغال ميابند و يا به تصيل در مقاطع بالاتر ميپردازند. در شهر منچستر داراي موقعيتي است كه به عنوان دانشگاه  بزرگ شهر منچستر نام گرفته است. داراي رشته هاي گوناگون و مقاطع متفاوتي ميباشد


• بیش از نیمی از دانشجویان ما بومی منطقه هستند.
• بیش از 700 نفر از دانشجویان کارشناسی ما، از کشورهای دیگر هستند.
• در این دانشگاه، پذیرای دانشجویانی هستیم که دارای مدرک BTEC و Access در سطح A هستند.
• درصورتیکه دارای هیچ مدرک رسمی نباشید، تنها سوابق کاری و زندگی مورد تایید ماست، که برای ورود به یک رشته دارای اعتبار باشد.
بیش از 19000 دانشجو، دانشگاه سلفورد را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

 

موسسه IMT تنها نمایندگی رسمی و قانونی دانشگاه سلفورد در ایران میباشد؛ برای صحت نمایندگی در ایران لطفا وب سایت این دانشگاه را در این لینک مشاهده نمایید.

 

 

 

facebook linkedin

شركت اعزام دانشجو | موسسه اعزام دانشجو | تحصيل در خارج | تحصيل در انگلستان

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت