درباره ما

 

IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) در ایران تنها نماینده رسمی دانشگاههایی است که در این وبسایت مشاهده می نمائید این مراکز در سطح جهانی دارای ارزش آموزشی عالی  High Ranked هستند. اقدام جهت تحصیل در این دانشگاهها توسط هیچ موسسه یا شرکتی بجز IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) به رسمیت شناخته نمیشود. لذا از تمامی دانشجویان درخواست میگردد تا فقط در صورت داشتن شرایط کافی و واقعی و همچنین قابلیت تحصیل با هزینه شخصی و بدون درخواست اخذ هر گونه بورسیه  نسبت به تکمیل این فرم اقدام نمایند. اخذ پذیرش رایگان تنها از دانشگاههای منچستر در انگلستان The University of Manchester ویا سوث فلوریدا The University of South Florida در ایالات متحده امریکا انجام می پذیرد.

IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) نماینده رسمی دانشگاههای دولتی، ایالتی و  Red Brick در کشور های انگلستان و امریکا میباشد.حداقل مدرک مورد نیاز اتمام سال دوم دبیرستان و حداقل سن مورد نیاز جهت تحصیل دراین مراکز آموزشی 17 سال تمام و حداقل سطح زبان مورد نیاز جهت ادامه تحصیل و یا حتی گذراندن دوره های آموزشی زبان انگلیسی در این کشور ها برابر با5.5 ACADEMIC IELTS  می باشد. چنانچه سطح زبان شما پائین تر از این نمره است، شما می بایست  در حین اقدام و قبل از اخذ پذیرش قطعی و مصاحبه سفارت این نمره را کسب نموده باشید. در غیر این صورت پرورنده شما به حالت ناقص PENDING باقی می ماند.

   

مدیران موسسه با سالها تجربه درخشان در زمینه تحصیل بین المللی اولین متخصص ایرانی است که به عنوان نماینده ۲۷ دانشگاه و گروه آموزشی در بریتانیا و امریکا دارای قرارداد رسمی با این مراکز میباشد. اخذ چنین نمایندگی هایی با قابلیت استعلام از این دانشگاه ها نمایانگر تخصص ایشان ، آگاهی کامل از سیستم های آموزشی، شناخت و پیروی از مقررات دانشگاهها و پیگیری های مستمر پرونده ها میباشد، ایشان دارای گواهی آموزش بین المللی و مدرک تیسل از دانشگاه بوستن امریکا و مشاوره بین المللی از آی سی ای اف امریکا میباشند.

IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) در ایران تنها گروهی است که پس از اقدام برای پذیرش و قبل از پرداخت هر گونه هزینه ای، به دانشجویان این امکان را می دهد تا بتوانند با شماره دانشجویی ارسالی از طریق ما پس از یک هفته، مستقیما با دانشگاه مقصد در ارتباط، و روند پرونده خود را پیگیری نمایند. پرداخت هزینه های تحصیلی، خوابگاه و غیره مستقیما به شماره حساب دانشگاه مقصد پرداخت خواهد شد. این تصمیم IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) در جهت رفع هر گونه سو استفاده و مقابله با موسساتی است که در ایران با دریافت هزینه های هنگفت و یا مدعی بودن اینکه نماینده دانشگاه هستند، مسیر دانشجویان را سخت کرده اند.

IMT (موسسه پیشرو پژوهان امروز) از سال تاسیس 1384 در ایران با اکثر موسسات اعزام دانشجو به عنوان برد تخصصی اخد پذیرش تحصیلی همکاری می نماید. جهت اطمینان خودتان قبل از هر گونه اقدامی با ما مشورت نمایید.

چنانچه مایل به دریافت خدمات حضوری از شعب دارای مجوز ما در ایران می باشید با ما تماس بگیرید، در غیر این صورت می توانید مستقیما تمامی خدمات ما را از دفتر مرکزی در کالیفرنیا به صورت رایگان دریافت نمایید.

موسسه پیشرو پژوهان امروز در ایران دارای مجوز رسمی از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، با سالها تجربه در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد.